Bagietki - miejsce na mapie Cieszyna znane od lat, które odzyskało dawny blask

Są miejsca, które pachną historią. Są miejsca, które kojarzą nam się i są ściśle związane z danym miastem. Właśnie takim miejscem jest Piekarnia Bagietki w Cieszynie. Pachnie ona nie tylko historią, ale również wyśmienitym pieczywem. Wspaniale wiedzieć, że miejsce, które na mapie tego pięknego przygranicznego miasta jest znane od lat, niedawno odzyskało dawny blask.

Bagietki to lokal, który mieszkańcy Cieszyna znają i kochają od lat. Mieliśmy zaszczyt i wielką satysfakcję nadać temu wnętrzu nowy sznyt, aby - oprócz zmysłów takich, jak węch i smak - przyciągnąć również wzrok. Nieskromnie przyznamy, że naszym zdaniem udało się to osiągnąć.

370377348_801277892001934_4525708817276708870_njpg

Całość miejsca nawiązuje do stylowej, odnowionej, drewnianej elewacji. Już sama witryna sprawia, że obok tego miejsca trudno przejść obojętnie. Klienci przyciągnięci wzrokiem, nie spotkają się z zawodem już wewnątrz piekarni. W środku budzą się kolejne zmysły, bowiem zapach świeżego, chrupiącego pieczywa oraz mocnej, aromatycznej kawy nie pozwalają oprzeć się tym produktom najwyższej jakości.

bagietki-cieszyn 38jpg

Piekarnia znajdująca się w samym sercu Cieszyna godnie wyróżnia się wśród śląskich lokali. Jakość, klimat, design i podejście – te wszystkie warunki muszą współgrać, co pozwala na osiągnięcie sukcesu, jakim jest uśmiech na twarzy powracającego gościa. Nie mamy wątpliwości, że to właśnie miejsce będące idealnym przykładem właśnie takiej harmonii.

bagietki-cieszyn 33jpg

W cieszyńskiej piekarni gra światła ma dodatkowy wydźwięk i pozwala na uwypuklenie prawdziwych atutów konkretnych produktów. Odpowiednie połączenie kolorów z oświetleniem daje możliwość uzyskania niepowtarzalnej ekspozycji pieczywa, czego idealnym przykładem są właśnie „Bagietki”.