Botanika, czyli nowoczesny warzywniak

Warzywniak to nazwa, która na myśl przynosi nam przede wszystkim dobrej jakości, rodzime i zdrowe produkty. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego - przecież to jest najważniejsze. Nie trudno nie odnieść jednak wrażenia, że aranżacja przestrzeni schodzi w takich miejscach niemal zawsze na dalszy plan, a często jest wręcz zupełnie bagatelizowana. W związku z tym zazwyczaj nasze jabłka, czy gruszki wybieramy ze starych i podrapanych koszy lub półek. Z tego stereotypu wyłamuje się Botanika, która oprócz świetnej jakości produktów, wyróżnia się wnętrzem, które przyciąga nawet najbardziej wybredne oko klienta i sprawia wrażenie, że artykuły spożywcze oraz wystrój lokalu tworzą prawdziwą symbiozę.

otwarcie_S 11 of 123jpg
fot. Artur Mulak

Kupowanie owoców i warzyw może odbywać się w pięknym, przytulnym i idealnie zaaranżowanym lokalu. Dzięki zastosowaniu polskiej produkcji mebli, wchodząc do warzywniaka poczujemy prawdziwą jakość i dbałość o najmniejszy szczegół. Nie jest to zatem zwyczajny, stereotypowy zieleniak, ale nowoczesne delikatesy warzywne, w których sposób ekspozycji oraz estetyka grają znaczną rolę. To właśnie otoczka pomaga zdobyć zaufanie klientów w kwestii jakości samych produktów.

otwarcie_S 120 of 123jpg
fot. Artur Mulak

Schemat wizyty w typowym warzywniaku jest prosty – wchodzisz, wybierasz śliwki, czy ziemniaki, pani sklepowa je waży, następnie płacisz i wychodzisz ze swoimi zakupami. Wizyta w delikatesach warzywno-owocowych to jednak dodatkowo przyjemne doświadczenie estetyczne. Każdy z nas chce kupować w ładnych, czystych oraz dobrze zorganizowanych miejscach. To po prostu daje nam cenne przeświadczenie, że produkty, które wybieramy są dobre dla zdrowia naszego i naszych bliskich.

otwarcie_S 3 of 123jpg
fot. Artur Mulak

W Botanice oprócz świeżych warzyw i owoców, znajdziemy również różnego rodzaju przetwory. Nie sposób nie zwrócić uwagi tutaj na sposób ekspozycji, który zachęca do zainteresowania się również dżemami, czy kompotami znajdującymi się na idealnie zaprojektowanych dla nich szafach oraz półkach.

Co bardzo istotne, wystrój wnętrza bazuje niemal wyłącznie na polskich produktach.

otwarcie_S 1 of 123jpg
fot. Artur Mulak

Delikatesy owocowo-warzywne Botanika znajdują się w kompleksie apartamentowców przy ul. Nałęczowskiej 18a w Lublinie.